Kurumsal

Hakkımızda

Cacimler İnş. Tic. Ltd. Şti. Hüsamettin CACİM ve oğulları tarafından 1985 yılında Van'da kurulmuştur. 1970'li yıllardan beri bireysel olarak yaptığı işleri bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan şirketimiz uzun yıllar taahhüt etmiş olduğu işleri zamanında ve en iyi şekilde bitiren bir geçmişe sahiptir.

Şirketimizin geçmişten gelen deneyimi ve çalışma prensibi ile büyüme politikasının göz önünde bulundurarak eğitimli ve uzman kadrosu, yüzlerce çalışanı, onlarca çalışma alanı, büyük ve donanımlı araç parkları ile ülkemizin bir çok bölgesinde birbirinden farklı inşaat ve yapı faaliyetlerini her geçen gün biraz daha büyüterek aktif bir biçimde sürdürmektedir.

Yaptığı yatırımlarla ve çalıştığı bölgelerde yarattığı istihdam gücüyle ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız hizmette başarıyı ve kaliteyi en üst düzeyde amaçlayan bir politika izlemektedir.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz; Başlıca Madencilik ve İnşaat alanlarında ve faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında marka olmak.

Misyonumuz; Günümüz şartlarına uygun, ilkeli, prensipli ve disiplinli çalışmayı kendine amaç olarak belirlemiş olan Cacimler Group olarak kendi sektöründe ulusal ve global olarak en iyi birkaç firma arasında olmak.